+48 508 848 430

kontakt@magdalenazapior.pl

Opinie

Pani Agnieszka z Krakowa:

„Sama wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze, dieta bardzo smaczna i syta 🙂 Ciekawe przepisy i do tego szybkie także nawet najbardziej oporny kucharz da radę. Polecam.”


Pani Sylwia z Krakowa:

„Przemiła Pani dietetyk, wrażliwa na problem pacjenta dobiera dietę z dużą starannością. Widać, że to jej pasja, doradziła mi także odnośnie wprowadzania nowych produktów w diecie synka.”


Pani Kasia ze Skarżyska-Kamiennej:

„Do Pani Magdy trafiłam z polecenia znajomej. Odchudzałam się odkąd pamiętam i przerabiałam wszystkie możliwe diety oraz tabletki z rożnym efektem – zawsze wracały kilogramy. Pani Magda swoim spokojem, pewnością siebie i kompetencja wzbudza zaufanie. Zaproponowana dieta zawierała wszystko co lubię i najważniejsze odchudza.Pani Magda proponuje odchudzanie rozsądne,stopniowe i skuteczne. Jestem w połowie drogi schudłam 14 kg przede mną jeszcze 8 kg. Z pomocą Pani Magdy na pewno się uda. Serdecznie polecam i życzę wytrwałości oraz widocznych efektów odchudzania.”


Pani Agnieszka z Krakowa:

„Wizyta u Pani Magdy to czysta przyjemność, ale przede wszystkim 100% profesjonalizm. Bardzo miła, pomocna, delikatna i wrażliwa na problem pacjenta. Polecam z całego serca.”


Pani Elżbieta z Krakowa:

„Jest Pani wspaniałym Dietetykiem, psychologiem i człowiekiem. Dziękuję za to jak wyglądam, tylko dzięki Pani.Cieszę się , że poznałam Panią, wspaniałego Dietetyka. Pozdrawiam serdecznie.”