+48 508 848 430

magda.zapior@poczta.fm

Opinie

Pani Agnieszka z Krakowa:

„Sama wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze, dieta bardzo smaczna i syta 🙂 Ciekawe przepisy i do tego szybkie także nawet najbardziej oporny kucharz da radę. Polecam.”


Pani Sylwia z Krakowa:

„Przemiła Pani dietetyk, wrażliwa na problem pacjenta dobiera dietę z dużą starannością. Widać, że to jej pasja, doradziła mi także odnośnie wprowadzania nowych produktów w diecie synka.”


Pani Kasia ze Skarżyska-Kamiennej:

„Do Pani Magdy trafiłam z polecenia znajomej. Odchudzałam się odkąd pamiętam i przerabiałam wszystkie możliwe diety oraz tabletki z rożnym efektem – zawsze wracały kilogramy. Pani Magda swoim spokojem, pewnością siebie i kompetencja wzbudza zaufanie. Zaproponowana dieta zawierała wszystko co lubię i najważniejsze odchudza.Pani Magda proponuje odchudzanie rozsądne,stopniowe i skuteczne. Jestem w połowie drogi schudłam 14 kg przede mną jeszcze 8 kg. Z pomocą Pani Magdy na pewno się uda. Serdecznie polecam i życzę wytrwałości oraz widocznych efektów odchudzania.”


Pani Agnieszka z Krakowa:

„Wizyta u Pani Magdy to czysta przyjemność, ale przede wszystkim 100% profesjonalizm. Bardzo miła, pomocna, delikatna i wrażliwa na problem pacjenta. Polecam z całego serca.”


Pani Elżbieta z Krakowa:

„Jest Pani wspaniałym Dietetykiem, psychologiem i człowiekiem. Dziękuję za to jak wyglądam, tylko dzięki Pani.Cieszę się , że poznałam Panią, wspaniałego Dietetyka. Pozdrawiam serdecznie.”


Pani Marta z Krakowa:

„Pani Magda jest niezwykle profesjonalną, a przy tym ciepłą i sympatyczną osobą. Podczas naszych spotkań była bardzo wnikliwa, uważnie słuchała i odnosiła się do moich próśb i uwag co do diety. Przeprowadziła dokładną analizę i ułożyła plan żywieniowy dostosowany do moich potrzeb w 100%. Posiłki były pyszne, ich przygotowanie nie zajmowało dużo czasu (co przy dwójce maluszków w domu ma ogromne znaczenie). Kontakt z Panią Magdą jest bez zarzutu – jest dostępna praktycznie zawsze gdy jest taka konieczność i jest otwarta na sugestie i zmiany, oczywiście jeżeli to są rozsądne prośby. Po 2 miesiącach diety efekty nawet mnie zaskoczyły. Czuję się fantastycznie, a miałam już okazję wcześniej korzystać z pomocy dietetyka i wówczas czułam się fatalnie przez cały okres stosowania diety, nie mówiąc już o tym, że nie było efektu. Podsumowując – jeżeli szukasz pomocy profesjonalnej osoby, chcesz schudnąć nie męcząc się głodówkami i jeść pyszne i zdrowe posiłki to gorąco polecam Panią Magdę!”


Pani Klaudia z Krakowa:

„Po wizycie jestem bardzo zadowolona, Pani Magdalena szczegółowo wszystko wyjaśnia, odpowiada na każde pytanie. Do tego bardzo miła i uśmiechnięta. Z gabinetu wyszłam z jeszcze większą chęcią do działania i zmian. Bardzo polecam.”


Pani Sabina z Krakowa:

„Pani Magda podchodzi bardzo profesjonalnie do wizyty. Dla mnie najważniejsze jest to, że patrzy na człowieka holistyczne i nie ocenia. Bardzo dobry kontakt także poza gabinetem, nie zostawia pacjenta samemu sobie pomiędzy wizytami co dla mnie jest bardzo ważne.”


Pani Mariola z Krakowa:

„To była mój pierwsza wizyta u dietetyka. Jestem zadowolona i usatysfakcjonowana z wizyty i szczegółowego opisu Pani Dietetyk. Lekarz miły, szczegółowy, chętny do pomocy, kontaktu. Uważnie słucha i odpowie chyba na każde pytanie. Polecam.”


Więcej opinii można przeczytać na stronie Znanego Lekarza:

https://www.znanylekarz.pl/magdalena-zapior-2/dietetyk/krakow